0 ocen  |  Napišite mnenje
Šifra: 31735
Razpoložljivost: Na zalogi

Dezinfekcija notranjih prostorov in površin z IZA Effect Foggerjem F8

Fogger F8 je naprava za megljenje s fino meglo. Uporablja se predvsem v zaprtih prostorih, saj  deluje na električni pogon, primeren pa je tudi za manjše zunanje zamegljevanje. Fogger F8 sestavljajo visokokvalitetni materiali ter 700ml rezervoar. Poraba je med 50ml in 100ml na minuto.

Kdaj je potrebna dezinfekcija?

  • Ob vselitvi v novo hišo ali stanovanje.
  • Ob vselitvi v staro stanovanje ali hišo (predvsem ob nakupu opremljenega stanovanja ali hiše).
  • Ob večjih epidemijah – obolenjih.
  • V poslovnih prostorih, kjer se večino časa zadržuje večje število ljudi.
  • Ob nakupu rabljenega avta, avtodoma ali mobilne hišice.
  • V počitniških hišah, katere uporabljamo krajše obdobje v letu.
  • V jedilnicah, restavracijah, kuhinjah, hladilnicah, telovadnicah, fitnesih, savnah, welness centrih...
  • V prostorih, ki jih je že napadla plesen.
  • V prostorih, ki jih ogroža plesen.
  • V prostorih, kjer se ljudje zadržujejo bosi.

Kaj preprečimo z dezinfekcijo prostora?

  • Razvoj plesni v prostoru in na opremi, glivična obolenja, razvoj bakterij in virusov v prostoru. 

Dezinfekcija s foggerjem je zelo enostavna. Doseg pršenja je do 8m, zato v manjšem prostoru (cca. 50m2) lahko stojite pri vratih. Pršite cca. minuto, nato se umaknete iz prostora in zaprete vrata. Priporočamo zaščitna očala in masko.

Zavarujete sebe in svojo družino, ter zaposlene v vašem podjetju. Poskrbite, da bo vaš dom ali vaše podjetje varno pred virusi, plesnimi, bakterijami in glivicami. Zaradi edinstvene tehnike nanašanja bodo prostori neoporečni in občutek bivanja v takšnem prostoru prijetnejši predvsem pa popolnoma zdrav.

Napišite mnenje

OPOMBA: HTML koda se ne prevaja!
text_captcha